KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14912018
nr 1491 2018
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv, Forsströmska huset, Slussplan. Signerad, färglitografi, daterad -80. Numrerad 93/360. Bildmått: 38x55 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:54:45
24/9 17:55:20
300 kr
26/9 19:49:45
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén